Przejdź do sekcji:

Noc Muzeów w Muzeum Sztuki w Łodzi

Żadna mapa nie mogłaby powstać bez podróżników i podróżniczek z odwagą wybierających się w nieznane rejony i wytyczających nowe trasy. Zapraszamy Was do wybrania się wraz z nami w nocną podróż po wystawie „Atlas nowoczesności. Ćwiczenia”, podczas której będziecie mogły_li wyznaczyć nowe ścieżki pośród meandrów współczesności.

INFO

Miejsce

ms2, ul. Ogrodowa 19

Czas

14.05, sobota, w godzinach 18:00 - 01:00

Sięgniemy do źródeł wystawy, opartej na „Atlasie Mnemosyne” - najsławniejszym dziele niemieckiego historyka sztuki i kulturoznawcy Aby Warburga. Korzystając z jego metody badawczej, wspólnie stworzymy wizualne mapy skojarzeń, rozpostarte na wyspach wystawy stałej w ms2.

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.


Podczas Nocy Muzeów w godz. 18:00 -01:00 otwarte będą wszystkie oddziały ms:


ms1 (ul. Więckowskiego 36, wejście od ul. Gdańskiej 43), gdzie zapraszamy do zwiedzania Magazynu Studyjnego (limit 15 osób) i odwiedzenia wystawy W jakim pięknym miejscu jesteśmy. Będzie to ostatni dzień trwania wystawy.


ms2 (ul. Ogrodowa 19, Manufaktura), gdzie o godz. 19:00 i 20:30 zapraszamy na oprowadzania po wystawie „Prototypy 06: Alicja Bielawska. Na przecięciu linii. Wstęp 1 zł.


Muzeum Pałac Herbsta (Przędzalniana 72), gdzie można odwiedzić m.in. nową wystawę czasową Poszerzone pole widzenia


WIĘCEJ INFO

wstęp

wolny

Podziel się informacją

Wydarzenia towarzyszące

INFO

Miejsce

ms2, ul. Ogrodowa 19

Czas

14.05, sobota, w godzinach 18:00 - 01:00

wstęp

wolny

Podziel się informacją

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE