Uprzejmie informujemy, że strona jest w trakcie prac modernizacyjnych. Za wszelkie niedogodności techniczne przepraszamy.

Zespół

 

 

 

 

 

Zarząd:

Dyrektor

Andrzej Biernacki
 

tel: (00 48) 42 633 82 73

muzeum@msl.org.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju
 

Urszula Tracz

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania
 

Paulina Kurc-Maj
 

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl 

 

Główna księgowa
 

 

Katarzyna Hodyniuk

tel: (00 48) 42 639 12 60

k.hodyniuk@msl.org.pl

 

 

Muzeum Pałac Herbsta
 

Kierownik Oddziału Muzeum Pałac Herbsta

Magdalena Michalska-Szałacka

tel.: +48 42 674 96 98 
herbst@msl.org.pl


 

Kancelaria
 

tel: (00 48)

42 633 82 73, 42 633 97 90, 42639 12 64
 

muzeum@msl.org.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy
 

Kierownik
 

Anna Mówińska

tel: (00 48) 42 639 12 58

zamowienia@msl.org.pl

Główna specjalistka ds. inwestycji i kontroli wewnętrznej

Iwona Krupa

tel: (00 48) 42 639 12 61 wew. 30

 


 

Dział Sztuki Nowoczesnej
 

Kierownik
 

Daniel Muzyczuk

tel: (00 48) 42 639 12 54

d.muzyczuk@msl.org.pl 

Zespół:

 

Milena Romanowska

m.romanowska@msl.org.pl


Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej

Kierownik

Wiesław Łuczaj

 

tel: (00 48) 42 639 12 59

w.luczaj@msl.org.pl

Zespół:

Julianna Goździk

tel: (00 48) 42 639 12 59

j.gozdzik@msl.org.pl

Paweł Polit

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.polit@msl.org.pl

Paweł Sosnowski

tel: (00 48) 42 639-12-56

p.sosnowski@msl.org.pl

Bogumiła Terzyjska

tel: (00 48) 42 639-12-56

b.terzyjska@msl.org.pl

Anna Pacyniak

a.pacyniak@msl.org.pl

 

Centrum Muzeologiczne

Natalia Słaboń

n.slabon@msl.org.pl

 

 

Dział Edukacji

edu@msl.org.pl

 

Kierowniczka Działu Edukacji

Małgorzata Stasiak

m.stasiak@msl.org.pl
 

Zespół:
 

Marta Wlazeł
 

m.wlazel@msl.org.pl

Małgorzata Wiktorko
 

m.wiktorko@msl.org.pl

Anna Jarzyńska

 

a.jarzynska@msl.org.pl

Irmina Murawska

i.murawska@msl.org.pl

Wiktoria Rółkowska

w.rolkowska@msl.org.pl


 

Koordynator ds. dostępności
 

Izabela Wojtyczka

i.wojtyczka@msl.org.pl

 


 

Dział Marketingu

Dział Komunikacji

Kierowniczka

Angelina Wieliczko-Skinder

tel: (00 48) 42 639 12 57

a.skinder@msl.org.pl

 

Zespół:

 

komunikacja@msl.org.pl

tel. (00 48) 603 580 081

Kinga Świtoniak

 

k.switoniak@msl.org.pl
 

Dorota Wituła

d.witula@msl.org.pl

 

Kamila Ignaczak

k.ignaczak@msl.org.pl 
 

Anna Augustyn - Kamińska
 

a.augustyn@msl.org.pl

Katarzyna Szklarek-Zarębska

 

k.szklarek@msl.org.pl

 



 

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw
 

Kierowniczka
 

Andżelika Bauer

tel: (00 48) 42 639 12 63

a.bauer@msl.org.pl

 

Dział Głównego Inwentaryzatora

Kierowniczka

Katarzyna Mróz

tel: 665 170 025

k.mroz@msl.org.pl             


 

Dział Konserwacji Zbiorów
 

Kierowniczka

Tatiana Matwij

tel: (00 48) 42 639 12 67

t.matwij@msl.org.pl

 

Biblioteka i Dział Dokumentacji Naukowej 
 

Kierowniczka

Aneta Błaszczyk-Smolec

tel: (00 48) 42 639 12 52

a.blaszczyk@msl.org.pl

Czytelnia

Barbara Mokrzycka

b.mokrzycka@msl.org.pl

Maciej Cholewiński

m.cholewinski@msl.org.pl

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 56

Udostępnianie odwzorowań i licencji

Marta Pierzchała

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 45

m.pierzchala@msl.org.pl

Redaktorki portalu Zasoby

Marta Skłodowska

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 45

m.sklodowska@msl.org.pl

Izabela Wojtyczka

i.wojtyczka@msl.org.pl
 

Digitalizacja

Monika Cywińska-Pryt

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 40

tel: (00 48) 42 639 12 52 wew. 24

m.cywinska@msl.org.pl

Archiwum zakładowe

Marcin Stasiewicz

tel: (00 48) 42 639 12 52 wew. 40

m.stasiewicz@msl.org.pl

Dział Kadrowo-Płacowy

tel: (00 48) 42 639 12 66 wew. 51

kadry@msl.org.pl