W związku z obchodami urodzin miasta Łodzi, w dniu 26 lipca 2024 (piątek) bilety wstępu do oddziałów ms1 i ms2 będzie można kupić w cenie 1 zł. Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej w punktach kasowych.

Zespół Działu Edukacji

 

Portet Małgorzaty Stasiak kierowniczki działu edukacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Stasiak

Doktor nauk o sztuce, kierowniczka Działu Edukacji MS, wykładowczyni Szkoły Filmowej w Łodzi. W swojej działalności twórczo-edukacyjnej stara się łączyć różne środki wyrazu wykorzystując metody creative writing.

Portet Małgorzaty Wiktorko pracowniczki działu edukacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małgorzata Wiktorko

Kustosz Muzeum Sztuki w Łodzi. Prowadzi wykłady i warsztaty dla młodzieży licealnej i dla dorosłych. Oprowadza różnorodne grupy po wystawach stałych i czasowych. Organizuje tzw. Oprowadzania kameralne dla niewielkich grup. Juror w konkursach z historii sztuki dla młodzieży szkół podstawowych i licealnych. Prezes Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki w Łodzi.

Portret Marty Wlazeł pracowniczki działu edukacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Wlazeł

Historyczka sztuki, miłośniczka malarstwa. Zafascynowana pedagogiką rozwoju małego dziecka. W Muzeum najchętniej pracuje z najmłodszymi gośćmi w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Portret Anny Karzyńskiej pracowniczki działu edukacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Jarzyńska

Absolwentka i pracowniczka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Autorka okładek płyt, publikacji w katalogach sztuki, ilustratorka, malarka i tatuażystka. Prywatnie miłośniczka koni i hippiki. Inspiracje do działań twórczych i edukacyjnych czerpie ze sztuki dawnych mistrzów epoki baroku oraz renesansu.

Portret Irminy Murawskiej pracowniczki działu edukacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irmina Murawska

Absolwentka ASP w Gdańsku na Wydziale Rzeźby. Przekraczanie formy, eksperymenty oraz deformowanie rzeczywistości to cechy charakterystyczne jej działań twórczych i edukacyjnych. Sztuka to dla niej dotyk materii, śmiałość w działaniu, twórcze zapobieganie nudzie.

Portret Wiktorii Rółkowskiej pracowniczki działu edukacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiktoria Rółkowska

Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych oraz studium przygotowania pedagogicznego. W swoich działaniach twórczych i edukacyjnych łączy klasyczne techniki z nowymi mediami. W edukacji fascynuje ją terapeutyczne oddziaływanie sztuki.