Jacek Sienkiewicz. Soniczna interpretacja dzieła Stanisława Dróżdża – „Alea iacta Est”

UWAGA! BILETY NA WYDARZENIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE. 

 

Aktywujecie się zgodne z instrukcją: jesteś uczestnikiem gry, rzuć kośćmi, ułóż je w rząd, znajdź ten układ na ścianie, jest 46656 możliwych kombinacji. Jeśli znajdziesz - wygrałeś, jeśli nie - przegrałeś.
przypadek___________przypadek ? 

INFO

Miejsce

ms2, Ogrodowa 19

Czas

14.06.2024

godzina

20:00

wstęp

Bilet wstępu na wydarzenie specjalne w cenie 1 zł.

Z uwagi, że wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów online: https://bilety.msl.org.pl/events/view/245?date=2024-06-14

Bilety znikają bardzo szybko. Śpieszcie się zdobyć swoje!

 

godzina 20:00________________oprowadzenie kuratorskie Pawła Polita 
godzina 21:00________________________________ Jacek Sienkiewicz

Jacek Sienkiewicz jest znany zarówno z klubowej muzyki repetytywnej jak i z abstrakcyjnych, trójwymiarowych dźwiękowych kolaży. Jego niezależna wytwórnia Recognition, odchodzi w tym roku 25 lecie. Spodziewamy się sonicznej przestrzeni, która prowokuje do myślenia, przenosi w inne miejsca. Analiza czasu, przestrzeni, przypadkowość, multiplikacje, przesuwanie czasu i mnogość jego odmian, stworzy swoistą grę, której rezultatów nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Działanie dźwiękowe odbędzie się w instalacji, zakłada dźwiękową interpretację dzieła, a nie ingerencję w instalacje.

Jacek Sienkiewicz to jeden z pionierów i najważniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej ostatnich trzech dekad. Zaczynając od wczesnych brzmień acid i rave, a w ostatnich latach skłaniając się ku zaawansowanym, dźwiękowym eksperymentom, jest autorem wielu albumów i ponad 50 winylowych singli, których zawartość rozpięta jest pomiędzy minimal techno, a abstrakcyjnymi ambientowymi impresjami. Zawsze kroczący swoją drogą, rozwija swoje charakterystyczne brzmienie poza dominującymi trendami. Od 1999 prowadzi swoją wytwórnię Recognition, za pośrednictwem której odkrywa i promuje nietuzinkowych polskich artystów.

Jacek jest również autorem wielu wydawnictw i remiksów wydanych nakładem innych europejskich wytwórni, współpracował także z wieloma uznanymi artystami - jak Ricardo Villalobos, Max Loderbauer czy Atom TM.

W ostatnich latach Jacek rozwija także projekty interdyscyplinarne, improwizowane koncerty, jak również eksperymentalne kompozycje nawiązujące do muzyki współczesnej, w tym reinterpretacje kompozytorów związanych ze słynnym Studio Eksperymentalnym Polskiego Radia.

 

Podziel się informacją

Galeria

INFO

Miejsce

ms2 , Ogrodowa 19

Czas

14.06.2024

godzina

20:00

wstęp

Bilet wstępu na wydarzenie specjalne w cenie 1 zł.

Podziel się informacją