W dniu 30 maja (czwartek) wszystkie oddziały Muzeum Sztuki w Łodzi będą nieczynne.

Inni w ogóle nie malowali Łodzi. Spacer śladami Nowosielskiego

UWAGA! Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane, zapisy zostały zakończone.

"Mało kto zdaje sobie sprawę, jak piękne jest to miasto" – z takim entuzjazmem Jerzy Nowosielski opisywał Łódź. Chcielibyśmy pokazać Państwu Łódź Nowosielskiego. Ulice, po których chodził, miejsca, które malował, gdzie pracował, gdzie żył. Zabierzemy Państwa w małą podróż w czasie i odkryjemy Łódź, jaką widział Nowosielski.

INFO

Miejsce

ms1, Gdańska 43

Czas

25.11.2023 (sobota), godz. 12:00

Serdecznie zapraszamy na spacer "Inni w ogóle nie malowali Łodzi. Spacer śladami Nowosielskiego”, który poprowadzi Just Lodz Justyna Tomaszewska: łodzianka, licencjonowana przewodniczka po Łodzi, edukatorka. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2023 r. Spacer zaczniemy o godzinie 12: 00 przy Zachodniej 27, w mieszkaniu i pracowni Jerzego Nowosielskiego. Spacer potrwa około 2h, a następnie przeniesiemy się do Muzeum Sztuki w Łodzi przy ul. Gdańskiej 43 na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Nowosielski w Łodzi”, które poprowadzi Julianna Goździk.

Zapisy:
Tel. 883 131 366
Ilość miejsc ograniczona.
Zadanie: publikacja i organizacja wystawy Nowosielski w Łodzi dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Podziel się informacją

INFO

Miejsce

ms1, Gdańska 43

Czas

25.11.2023 (sobota), godz. 12:00

Podziel się informacją