Przejdź do sekcji:

Zespół

Zarząd:

Dyrektor

Andrzej Biernacki

tel: (00 48) 42 633 82 73

muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju

Urszula Tracz

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl

Zastępca Dyrektora ds. Promocji i Upowszechniania

Maja Wójcik

tel: (00 48) 42 633 97 90

muzeum@msl.org.pl

Główna księgowa

Magdalena Kłapot

tel: (00 48) 42 639 12 60

m.klapot@msl.org.pl


Muzeum Pałac Herbsta

Kierowniczka oddziału

Dorota Berbelska

tel: (00 48) 42 674 96 98

d.berbelska@msl.org.pl

Kancelaria

tel: (00 48)

42 633 82 73, 42 633 97 90, 42639 12 64

muzeum@msl.org.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kierownik

Anna Mówińska

tel: (00 48) 42 639 12 58

zamowienia@msl.org.pl

Główna specjalistka ds. inwestycji i kontroli wewnętrznej

Iwona Krupa

tel: (00 48) 42 639 12 61 wew. 30

Dział Sztuki Nowoczesnej

Kierownik

Daniel Muzyczuk

tel: (00 48) 42 639 12 54

d.muzyczuk@msl.org.pl 

Zespół:

Jakub Gawkowski

j.gawkowski@msl.org.pl

Ewa Skolimowska

e.skolimowska@msl.org.pl


Dział Zbiorów Sztuki Nowoczesnej

Kierownik

Paulina Kurc-Maj

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.kurc@msl.org.pl

Zespół:

Julianna Goździk

tel: (00 48) 42 639 12 59

j.gozdzik@msl.org.pl

Paulina Majda

p.majda@msl.org.pl

Paweł Polit

tel: (00 48) 42 639 12 59

p.polit@msl.org.pl

Paweł Sosnowski

tel: (00 48) 42 639-12-56

p.sosnowski@msl.org.pl

Dorota Stolarska-Kultys

tel: (00 48) 42 639-12-57 i (00 48) 42 639 12 59

d.stolarska@msl.org.pl

Bogumiła Terzyjska

tel: (00 48) 42 639-12-56

b.terzyjska@msl.org.pl


Centrum Muzeologiczne

tel: (00 48) 42 639 12 51

Kierowniczka

Agnieszka Pindera

a.pindera@msl.org.pl

Natalia Słaboń

n.slabon@msl.org.pl

Dział Edukacji

Kierownik

Leszek Karczewski

l.karczewski@msl.org.pl

tel: 605 060 063

edu@msl.org.pl

Zespół:

Maja Pawlikowska

​m.pawlikowska@msl.org.pl 

Jakub Rychter

j.rychter@msl.org.pl

Maria Wasińska-Stelmaszczyk

m.wasinska@msl.org.pl

Małgorzata Wiktorko

m.wiktorko@msl.org.pl

Marta Wlazeł

m.wlazel@msl.org.pl

Agnieszka Wojciechowska-Sej

a.sej@msl.org.pl

Koordynatorka dostępności

Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

k.madrzycka@msl.org.pl

tel. (00 48) 665 180 083

Dział Komunikacji

Kierowniczka

Barbara Trojanowska

b.trojanowska@msl.org.pl

tel: (00 48) 42 639 12 68

Zespół:

Katarzyna Szklarek-Zarębska

k.szklarek@msl.org.pl

Kacper Szalecki

k.szalecki@msl.org.pl

Aleks Matuska

a.matuska@msl.org.pl

Kinga Świtoniak

k.switoniak@msl.org.pl

Dział Marketingu

Kierowniczka

Angelina Wieliczko-Skinder

tel: (00 48) 42 639 12 57

a.skinder@msl.org.pl

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw

Kierowniczka

Andżelika Bauer

tel: (00 48) 42 639 12 63

a.bauer@msl.org.pl

Dział Głównego Inwentaryzatora

Kierowniczka

Katarzyna Mróz

tel: (00 48) 42 634 39 44

k.mroz@msl.org.pl             


Dział Konserwacji Zbiorów

Kierowniczka

Tatiana Matwij

tel: (00 48) 42 639 12 67

t.matwij@msl.org.pl

Biblioteka i Dział Dokumentacji Naukowej

Kierowniczka

Aneta Błaszczyk-Smolec

tel: (00 48) 42 639 12 52

a.blaszczyk@msl.org.pl

Czytelnia

Barbara Mokrzycka

b.mokrzycka@msl.org.pl

Maciej Cholewiński

m.cholewinski@msl.org.pl

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 56

Udostępnianie odwzorowań i licencji

Marta Pierzchała

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 45

m.pierzchala@msl.org.pl

Redaktorka portalu Zasoby

Marta Skłodowska

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 45

m.sklodowska@msl.org.pl

Digitalizacja

Monika Cywińska

tel: (00 48) 42 633 97 90 wew. 40

tel: (00 48) 42 639 12 52 wew. 24

m.cywinska@msl.org.pl

Magdalena Pietrzak

m.pietrzak@msl.org.pl

Anna Zagrodzka

a.zagrodzka@msl.org.pl

Anna Zdankiewicz

a.zdankiewicz@msl.org.pl

Magdalena Pietrzak

m.pietrzak@msl.org.pl


Archiwum zakładowe

Marcin Stasiewicz

tel: (00 48) 42 639 12 52 wew. 40

m.stasiewicz@msl.org.pl

Dział Kadrowo-Płacowy

Kierownik

Katarzyna Włodarczyk

tel: (00 48) 42 639 12 66 wew. 51

kadry@msl.org.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE