Przejdź do sekcji:

Wynajem powierzchni


    Muzeum Sztuki w Łodzi oferuje do wynajęcia przestrzenie w obiektach:


W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe miejsce na zorganizowanie zarówno większych wydarzeń (przyjęcia, uroczyste kolacje, koncerty, happeningi, konferencje, wykłady, pokazy filmowe, seminaria) jak i również kameralnych spotkań biznesowych, warsztatów plastycznych, sesji fotograficznych czy planów filmowych.

Oferujemy zarówno eleganckie, nastrojowe przestrzenie w dwóch zabytkowych XIX- wiecznych pałacach, jak i nowoczesne przestrzenie w zrewitalizowanym i zmodernizowanym pofabrycznym budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego.
W każdej lokalizacji znajduje się restauracja lub kawiarnia.


Z powodu obostrzeń epidemicznych Muzeum zmniejszyło dopuszczalny dotychczas i podany poniżej limit osób dla wynajmowanych sal.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą i prosimy o formułowanie indywidualnych zapytań dotyczących m.in. liczby gości.

Kontakt:   ☏   531 586 200
                  ✉   wynajmy@msl.org.pl


DOSTĘPNE PRZESTRZENIE:


Muzeum Sztuki ms1

Muzeum Sztuki ms2


Muzeum Pałac Herbsta
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Logotypy UE