Książka do zobaczenia

„Książka do zobaczenia” zawiera podpowiedzi, jak patrzeć, żeby zobaczyć więcej. Publikacja „nie wymaga niczego, oprócz otwartej głowy. Otwartej na zaskakujące pomysły” – zaznaczają autorzy tytułu, edukatorki i edukatorzy Muzeum Sztuki, specjalizujący się w niestandardowych działaniach, warsztatach i akcjach.

Publikacja zawiera szereg zadań, zabaw i pomysłów dla osób w każdym wieku, otwierających je na sztukę oraz stymulujących ich wyobraźnie. Autorzy książki prowadzą grę z czytelnikiem, zachęcając go do pozbawionego konwenansów odbioru.

Książka zaskakuje – poszczególne strony to unikalne projekty graficzne, które różnią się formatem, rodzajem papieru (lub innego tworzywa) oraz jego fakturą i grubością. Dzięki temu „Książka do zobaczenia” staje się również obiektem, który dostarcza bodźców zarówno zmysłowi wzroku, jak i dotyku.


Wydawca: Muzeum Sztuki w Łodzi
Koncepcja i redakcja: Leszek Karczewski
Autorzy książki: Barbara Kaczorowska, Leszek Karczewski, Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk, Maja Pawlikowska, Małgorzata Wiktorko, Marta Wlazeł, Agnieszka Wojciechowska-Sej
Projekt graficzny i skład: Polkadot: Hanna Niemierowicz, Aleksandra Woźniak
Koordynacja wydawnicza: Andżelika Bauer

ISBN 978-83-63820-40-4
Rok wydania: 2015
Format: 20,5 x 22 x 2,5 cm
Oprawa: twarda
Ilość stron: 166
Język: polski

Cena 52 zł. Publikacja dostępna w sprzedaży w naszej księgarni.


POBIERZ FRAGMENT

KSIĘGARNIA


Dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.