Nagroda ms 2010 przyznana!

Laureatem trzeciej edycji Nagrody ms został, Piotr Dzięcioł, szef Opus Filmu, studia filmowego, które dokumentuje projekty artystyczne, wystawy i wydarzenia Muzeum Sztuki w Łodzi. Wspiera również Radę Społeczną ms od momentu jej powołania.
Idea współpracy Opus Filmu i Muzeum Sztuki narodziła się dwa lata temu. Filmy i nagrania trafiają nie tylko do muzealnego archiwum, ale można je obejrzeć w internecie i na kanale YouTube. Opus Film zaangażowany jest również w przedsięwzięcia artystyczne współpracujących z Muzeum Sztuki twórców. W ubiegłym roku zrealizował projekty Katarzyny Kozyry a w tym roku Oskara Dawickiego.
- Cieszę się, że wszystkie wielkie projekty, które dzieją się w tym miejscu nie odejdą w niepamięć, ale zostaną z nami na
długo, można je na bieżąco oglądać na stronach Muzeum Sztuki - podkreślał Piotr Dzięcioł, zaraz po otrzymaniu Nagrody ms.

W tym roku po raz pierwszy uroczystość transmitowana była na żywo w internecie. Dzięki konwencji Reality ms, nasi goście znaleźli się w centrum medialnej rzeczywistości. Przekaz do internetu zrealizowała firma dotFILM z Łodzi.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.