EKOLOGIE MIEJSKIE #7: TURNIEJ BADMINTONA

Stare boisko ŁKS-u, okolice ul. Ogrodowej 34

Na zakończenie letniej odsłony Ekologii miejskich zapraszamy na turniej badmintona, który odbędzie się na dawnym boisku ŁKSu przy ul. Ogrodowej 34. Gra wywodząca się z Indii, przywieziona do Europy przez angielskich kolonizatorów w XIX wieku, ma też odmianę jaką znamy z dzieciństwa. Podwórkowa wersja badmintona nie ma zbyt wielu zasad. Oto kilka wyjściowych: przeciwników losujemy, turniej rozpoczyna kilka równoległych meczy, gramy w jednym secie do 10 punktów. Zapewniamy sprzęt, ale można również przynieść własny.

Jednym z celów Ekologii miejskich jest rozpoznawanie i wskazywanie niewidocznych na co dzień miejsc na terenie Starego Polesia poprzez rozmaite (miejskie) aktywności - poprzednio były to akcje choreograficzne przygotowane przez zaproszone grupy, tym razem zapraszamy do wspólnej gry w badmintona. Jak pokazała wspólna praca na skwerku - siłą projektu jest Wasz aktywny udział.

Wszystkie wydarzenia w ramach Ekologii miejskich można śledzić na stronie Blog Ekologi miejskich

Wstęp wolny.

Zasady gry:
Eliminacje
Finał

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.