Tempestarii

ms2ul. Ogrodowa 19
12 czerwca 2014, czwartek, g. 18.00

reż. Gast Bouschet i Nadine Hilbert
muzyka: Stephen O’Malley

Tempestarii są w stanie przywołać lub odegnać burzę. Impresyjny film zrealizowany na Islandii pokazuje jednego z nich w czasie odprawiania rytuału. Muzyka związanego z Sunn O))) Stephena O’Malleya wprowadza podniosły nastrój, który komponuje się z atmosferą zagrożenia ze strony szalejących sił natury.

Gast Bouschet i Nadine Hilbert pracują razem od początku lat dziewięćdziesiątych. Posługują się fotografią, wideo i dźwiękiem. Ich prace były prezentowane między innymi w: Philharmonie, Luksemburg; Trienal de Luanda, Angola; Busan Biennale of Contemporary Art; Casino Forum d’Art Contemporain, Luxembourg oraz Camouflage Johannesburg. W 2009 roku reprezentowali Luksemburg na Biennale Sztuki w Wenecji. 

Wstęp wolny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.