Sztuka to - zapraszamy do wypełnienia ankiet podsumowujących kampanię promocyjną

„Sztuka to” jest hasłem kampanii promującej Muzeum Sztuki w Łodzi, zrealizowanej przy wsparciu środków w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Celem akcji jest poruszenie tematu, czym jest sztuka dla współczesnego odbiorcy. Dlatego zaangażowane zostały osoby, które mają do sztuki krytyczny dystans, pozwalający spojrzeć na nią bez utartych schematów. 

Do tworzenia kampanii zostali zaproszeni członkowie ms club (uczestnicy pierwszego w Polsce programu zapewniającego szczególne warunki osobom zainteresowanym sztuką). Wspólnie stworzono cykl bilboardów, citylightów i plakatów, na których przedstawieni zostali klubowicze pozujący na tle dzieł w trzech lokalizacjach Muzeum Sztuki – ms1 (Więckowskiego 36), ms2 (Ogrodowa 19) i w Muzeum Pałac Herbsta (Przędzalniana 72). Sylwetki klubowiczów oraz refleksje nad tym czym jest sztuka pojawiły się na ulicach: Łodzi,  Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia - łącznie 400 billboardów, 255 citylightów (m.in. w warszawskim metrze). 

Kolejnym elementem kampanii promocji Muzeum była produkcja programu telewizyjnego z udziałem łódzkiego Muzeum i jego ambasadorów oraz emisja w ogólnopolskiej telewizji spotu, w ktorym wystąpił Jan Peszek. Wyprodukowano również trzy linie gadżetów - w tym kolekcję przeznaczoną dla dzieci.

Ankieta ewaluacyjna kampanii promocyjnej. Zapraszamy do udziału, czekają nagrody!

Ankieta ewaluacyjna kampanii dla mieszkańców Łodzi

Ankieta ewaluacyjna kampanii dla mieszkańców innych miast

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego

Projekt współfinasowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.