Spotkanie z biurem architektonicznym BudCud: Przyjdźcie, pokażemy Wam, co myślimy

ms2, ul. Ogrodowa 19 
20 października 2013, niedziela, g. 17.00 

Aranżacja wystawy „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy” to środowisko architektoniczne, które zmienia przyzwyczajenia i zachowanie zwiedzającego. Charakter przestrzeni jest związany z tematem wystawy – improwizacją taneczną – i stwarza warunki do specyficznej aktywności fizycznej uczestników. Służą temu „urządzenia do improwizacji”, zbudowane tak, aby prowokować ciało do ruchów improwizowanych. Część urządzeń wywołuje lekkie zaburzenia błędnika, usuwając spod nóg płaszczyznę odniesienia, inne sugerują odrzucenie konwenansów i prowokują do niestandardowego zachowania w muzeum.

BudCud to biuro tworzące projekty w dziedzinie architektury i urbanistyki. Biuro zostało założone w 2007 roku przez Mateusza Adamczyka i Michała Paleja, od 2010 roku kierowane jest przez Mateusza Adamczyka i Agatę Woźniczkę.

Wstęp wolny.

WYDARZENIE WŁĄCZONE W PROGRAM ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2013

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.