Spotkanie z Assafem Gruberem

ms², ul. Ogrodowa 19
3 listopada 2015, wtorek, g. 18.00
Wstęp wolny

Wydarzenie towarzyszy wystawie Assaf Gruber. Bezimienność Nocy

Na wystawie Bezimienność Nocy prezentowanej w Muzeum Sztuki, cztery projekcje filmów Assafa Grubera składają się na przestrzeń, w której widz może zanurzyć się, intensyfikując swoje doświadczenia w obcowaniu z dziełami artysty. Podczas spotkania z Assafem Gruberem w sali kinowej w ms² sytuacja odbioru zostanie przeprojektowana.

Doświadczenia dwóch odmiennych form prezentacji stanie się pretekstem do rozmowy na temat praktyki artysty, jego wcześniejszych realizacji oraz roli obrazu filmowego w jego twórczości i związanymi z tym medium ograniczeniami.

Assaf Gruber – urodził się w 1980 roku w Izraelu, obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Jest absolwentem Higher Institute of Fine Arts w Ghent (Belgia). Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech oraz w Polsce. Wystawa w Muzeum Sztuki jest jego pierwszą indywidualną prezentacją w Polsce.

Mapa

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.