Przyjdźcie, powiedzcie nam co myślicie! Spotkanie otwarte

INFO

Miejsce

kawiarnia ms1, Więckowskiego 36

Czas

04.03.2018, godz. 12.00-16.00

Muzeum tworzone jest nie tylko przez jego dyrekcję czy zespół, ale też (a może przede wszystkim?) jego publiczność. Zapraszamy do wielkiej dyskusji o Muzeum Sztuki w Łodzi. Pomóżcie nam zrozumieć Wasze potrzeby i tworzyć przyjazną instytucję!

Zapraszamy wielbicieli naszego programu publicznego i miłośniczki wystaw; zapraszamy starszych i młodszych fanów naszych warsztatów edukacyjnych. Zapraszamy także osoby, które dotąd nie korzystały z naszej oferty - to świetna okazja, żeby nas poznać i opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach wobec instytucji kultury i sztuki. 

Jak powinno działać nasze Muzeum?
W jakim kierunku się rozwijać?
Co jest w nim najfajniejsze, a co koniecznie trzeba zmienić? 

Podczas niedzielnego spotkania uczestniczki i uczestnicy w niewielkich grupach będą mieli możliwość podzielenia się swoimi poglądami, opiniami, przemyśleniami, pomysłami z pracownikami i pracowniczkami Muzeum Sztuki. Każdej grupie towarzyszyć będzie odpowiednio przeszkolona osoba, która poprowadzi dyskusję oraz będzie czuwać nad tym, by przebiegała ona w przyjaznej atmosferze.

Zebrane uwagi posłużą nam za inspirację do zmian, kolejnych spotkań i dalszych działań.

Spotkanie jest otwarte, ale ponieważ nasza kawiarnia pomieści najwyżej 50 osób, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału mailowo lub telefonicznie: cm@msl.org.pl, tel. +48 665 170 082

Podczas spotkania zapewnimy napoje i poczęstunek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.