Promocja marki regionalnej

Promocja marki regionalnej - Muzeum Sztuki w Łodzi - nowoczesność i tradycja.

Projekt finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w ramach osi priorytetowej III: gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość.

Działanie III.2: Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw, MARKETING I PROMOCJA PRODUKTÓW I „MAREK” REGIONALNYCH I LOKALNYCH.

Całkowita wartość projektu: 1 201 430 PLN
Kwota dofinansowania z EFRR: 827 400 PLN

Muzeum Sztuki w Łodzi rozpoczęło w sierpniu 2013 roku realizację projektu "Promocja marki regionalnej - Muzeum Sztuki w Łodzi - nowoczesność i tradycja". Rodzaj realizowanego projektu dotyczy marketingu i promocji marek regionalnych, które identyfikować będą produkty i usługi, na bazie których można zbudować silną markę regionalną powiązaną z procesem budowania tożsamości regionu. Wszystkie wybrane do kampanii narzędzia i działania media relations będą dostosowane o kalendarza wydarzeń muzeum i opierać się będą o program realizowany przez instytucję. 

Projekt obejmuje zadania, które dotyczą: realizacji zintegrowanej kampanii promocyjnej w oparciu o precyzyjnie dobrane narzędzia oraz opracowanie i wdrożenie planu działań media relations, które stanowić będą istotne wsparcie w kampanii i pozwolą na osiągnięcie celów projektu. Kampania będzie miała charakter zintegrowany, co zapewni wielokanałowość przekazu i da gwarancję spełnienia założeń strategicznych projektu.  

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.