Pokaz po warsztacie prowadzonym przez Raya Chunga

ms2, ul. Ogrodowa 19
19 lipca 2013, piątek, g. 19.00 

Na warsztaty Raya Chunga zaproszeni zostali doświadczeni praktycy kontakt improwizacji z Polski. Wspólnie powracać będą do korzeni tej techniki. Efekty warsztatów będzie można prześledzić na pokazie 19 lipca. Tematem warsztatów jest „Sztuka i sport w kontakt improwizacji”.

Ray Chung – pedagog, performer, inżynier. W swojej praktyce skupia się na improwizacji i kontakt improwizacji, którą praktykuje od 1979 roku, anektując ją do działań scenicznych a także łącząc ze sztukami walki, bodywork i Authentic Movement. Bierze udział w licznych festiwalach na całym świecie, prowadząc przy tej okazji warsztaty. Obecnie mieszka w San Francisco.

W warsztacie udział biorą:
Sebastian Flegiel, Ola Ścibor, Adrian Bartczak, Michał Ratajski, Filip Winnicki, Piotr Skalski, Anna Haracz, Iwona Olszowska, Kama Jankowska, Wojciech Łaba, Aleksandra Klimiuk, Aneta Jankowska oraz Paweł Grala

Specjalne podziękowania dla Akademickiego Klubu Karate w Łodzi.

Wstęp wolny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.