Otwarty warsztat kontakt improwizacji, prowadzenie: Michał Ratajski

ms2, ul. Ogrodowa 19
26 lipca 2013, piątek, g. 17.17
27 lipca 2013, sobota, g. 17.17

Michał Ratajski poprowadzi dwudniowy warsztat dotyczący podstaw kontakt improwizacji. Program opierać się będzie na wskazówkach zawartych w filmie „Materiał dla kręgosłupa” – studium ruchu Steve’a Paxtona, badającym sposób wzbudzania ruchu kręgosłupa oraz miednicy i łączącym je z procesem improwizacji. „Materiał dla kręgosłupa” pokazany zostanie w ramach Kina ms 24 lipca 2013 (środa). Program warsztatu obejmuje dwa dni – w zajęciach należy uczestniczyć zarówno w piątek, jak i w sobotę. Zapisy pod numerem 605 060 063, w g. 8.00-16.00.

Michał Ratajski – performer, tancerz, choreograf. Pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i kontakt improwizacji, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Stypendysta Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. Założyciel Grupy i Fundacji KIJO. Na co dzień związany z Łodzią. Współzałożyciel Stowarzyszenia Movin’ Łódź. Fundator portalu internetowego: www.contactimprovisation.eu. Organizator FRU Festival - P.F.K.I. w Łodzi.

Wstęp wolny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.