Noc Muzeów 2014

ms1, ul. Więckowskiego 36, ms2 , ul. Ogrodowa 19
17/18 maja 2014, sobota/niedziela, g. 18.00 – 1.00
(wstęp do 00.30)

„Sztuka to?” – ile osób, tyle odpowiedzi na to pytanie. Ostatnio odpowiedzieli na nie członkowie ms clubu, którzy włączyli się w tworzenie kampanii promocyjnej muzeum. Publiczna wypowiedź na temat istoty sztuki nie jest jednak tylko przywilejem wybrańców. Uruchomiliśmy specjalny profil na portalu Instagram, gdzie dajemy możliwość wypowiedzenia się w tym temacie wszystkim gościom muzeum.

Niecodzienna pora, atmosfera święta i szereg specjalnie przygotowanych atrakcji sprawia, że Noc Muzeów przyciąga ogromną liczbę odwiedzających. W nocy z 17 na 18 maja zachęcamy do publikowania na instagramie zdjęć z tabliczką, na której widnieje hasło „Sztuka to...”, które będzie można samodzielnie uzupełnić. Aby automatycznie umieścić na naszym profilu fotografię wykonaną urządzeniem mobilnym (smartfon, tablet) wystarczy pobrać aplikację Instagram i wpisać hashtag: #muzeumsztukiwlodzi 

Osobom nie posiadającym odpowiedniego sprzętu pomoże profesjonalny fotograf. Zdjęcia pokazujące, czym dla Was jest sztuka będzie można oglądać m. in. na muzealnym fan page'u na portalu facebook.

Ne wszystkie wystawy wstęp wolny.

Sponsor:

PGE Obrót S.A. rozświetla Noc Muzeów

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.