Nabór ekspertów do komisji konkursowych

Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi
Al. Piłsudskiego 8
9 stycznia 2013 r.

Zachęcamy wszystkich posiadających merytoryczną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie działalności kulturalnej do zgłaszania swoich kandydatur na ekspertów oceniających projekty złożone w otwartych konkursach na realizację zadań publicznych z zakresu działalności kulturalnej i ochrony dziedzictwa narodowego w 2013 r.
Ekspert, jako członek komisji konkursowej z głosem doradczym, będzie miał możliwość współdecydowania o tym, które przedsięwzięcia kulturalne realizowane w województwie łódzkim zyskają dofinansowanie ze środków publicznych. Opinia doświadczonych specjalistów gwarantuje możliwość realizacji najlepszych pod względem artystycznym i merytorycznym projektów.

W związku z zakończeniem naboru ofert w pięciu otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych z dziedziny kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2013 r., Departament Kultury i Edukacji ogłasza nabór ekspertów do komisji konkursowych, które zajmą się analizą złożonych ofert i ich opiniowaniem.

Do zadań komisji konkursowych należą:

-      opiniowanie złożonych ofert;
-      sporządzanie wykazu ofert spełniających wymogi merytoryczne i niespełniających ich;
-      sporządzanie listy projektów wraz z propozycją podziału środków finansowych.

 

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w pracach komisji, są proszone o złożenie wymaganych dokumentów do siedziby Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi (Al. Piłsudskiego 8, pok. 1302) w terminie do 9 stycznia 2013 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).
Szczegółowe informacje oraz niezbędne załączniki znajdują się w materiałach do pobrania.
Za prace przy ocenach ofert nie przewiduje się wynagrodzenia.

 

Materiały do pobrania:

1. Zasady naboru kandydatów na ekspertów ds. oceny ofert z dziedziny kultury i ochrony dziedzictwa narodowego
2. Załącznik nr 1
3. Załącznik nr 2

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.