Konferencja podsumowująca rok 2017 w Koalicjach Kultury

INFO

Miejsce

ms2, Ogrodowa 19

Czas

17.11.2017, 10:00

 

KOALICJE KULTURY PODSUMOWUJĄ DRUGI ROK DZIAŁANIA

Z jednej strony integrują środowisko edukatorów kultury i nauczycieli, pomagają podnosić kwalifikacje, wymienić się doświadczeniami. Z drugiej – oferują atrakcyjny program warsztatów i pieniądze na projekty grantowe, realizowane na terenie całego województwa. Koalicje Kultury, łódzka odsłona organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura,  już drugi rok podnoszą jakość edukacji kulturowej w regionie.

Do rozmów o tym, co się udało i nad czym wspólnie będziemy jeszcze pracować zapraszamy do nas do Muzeum Sztuki w Łodzi ms2, ul. Ogrodowa 19, w najbliższy piątek (17 listopada), o g. 10:00. Liczymy na obecność wszystkich, którzy w tym roku współpracowali z Koalicjami – uczestników warsztatów, partnerów z instytucji z regionu. Będą z nami też jurorzy konkursu grantowego i realizatorzy zwycięskich projektów, których prezentacje dadzą pretekst do wymiany doświadczeń. Dzięki naszym gościom będziemy mogli omówić wnioski z diagnozy stanu edukacji kulturowej w Polsce i województwie łódzkim. Na zakończenie zapraszamy do wzięcia udziału w wernisażu wystawy Dom ze snów w Muzeum Pałac Herbsta.

 

Konferencja podsumowująca rok 2017 w Koalicjach  Kultury

10:00 – Powitanie gości, podsumowanie działań Koalicji Kultury – Leszek Karczewski, Agnieszka Wojciechowska-Sej, MSŁ

10:30 – Prezentacje zwycięskich projektów z konkursu grantowego

12:30 – Kryteria oceny konkursu grantowego – uwagi jurorów – Anna Wotlińska i Karolina Vysata, dyskusja

13:30 – Lunch

14:00 – Edukacja kulturowa – Marcin Brzozowski

15:00 – Diagnoza stanu edukacji kulturowej w województwie łódzkim – Roman Batko CONSULTING

15:30 – Diagnoza stanu edukacji kulturowej w Polsce – Maciej Frąckowiak

16:00 – Warsztat ewaluacyjny – Agnieszka Wojciechowska-Sej

16:30 – Przerwa kawowa

18:00 – Wernisaż wystawy „Dom ze snów” Muzeum Pałac Herbsta

 

Galeria

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.