Jubileuszowa 40. Olimpiada z historii sztuki

ms2, Ogrodowa 19 (sala audiowizualna)
13 lutego 2016, sobota, g. 16.16
 
Wszystkich wielbicieli sztuki, którzy uczyli się kiedyś rozróżniać Strzemińskiego i Stażewskiego, potem zaś dzielili się tą wiedzą podczas Olimpiady Artystycznej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić na jubileusz olimpijski.
13 lutego o godzinie 16.16 rozstrzygnięty zostanie etap wojewódzki 40. Olimpiady Artystycznej, który - z okazji jubileuszu - połączymy z wydarzeniem dla wszystkich olimpijczyków z województwa łódzkiego.
 
Zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z Waszej Olimpiady. Być może niektórzy z Was nadal potrafią wymienić jednym tchem etapy twórczości Picassa, 16 gotyckich katedr, a inni wiedzą wszystko o kwaterach Ołtarza Mariackiego lub fryzie partenońskim? Bez względu na efekt Waszych zmagań z historią sztuki, zachęcamy do spotkania, rozmowy, wymiany doświadczeń w Muzeum Sztuki.
 
Na cześć 40. Olimpiady zorganizujemy jednodniową wystawę złożoną z przedmiotów, które łączycie z Waszą przygodą z konkursem. Może przechowujecie notatki, które robiliście siedząc na parkiecie pod lustrem w egipskich ciemnościach sali odczytowej na sobotnim wykładzie? Może w Waszych szafach nadal wiszą galowe stroje, w jakich przychodziliście na egzamin? A może ktoś z Was odszuka albumy, jakie dostał w nagrodę?

Zachęcamy do uczestnictwa w jubileuszu.
 
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności na adres: olimpiada@msl.org.pl lub o kontakt telefoniczny do Sekretarza Naukowego Komitetu Okręgowego Olimpiady - Małgorzaty Wiktorko: 509 599 408.

Mapa

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.