Jam kontakt improwizacji. Prowadzenie: Michał Ratajski

ms2, ul. Ogrodowa 19
11 września 2013, środa, g. 18.00

Jam to dynamiczna i otwarta forma praktykowania kontakt improwizacji. Nazwę swoją wzięła oczywiście od muzyków, którzy w ramach jam sessions spotykają się, by improwizować w ramach uzgodnionej struktury i czasu. Kontakt improwizacja to technika taneczna z określonymi zasadami, jednak ruchowa interpretacja jej „kodeksu” pozostaje otwarta – dlatego każde spotkanie to okazja do głębszego zrozumienia jej podstaw, poszerzania granic i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu można uczestniczyć w roli obserwatora lub wziąć w nim aktywny udział.

Michał Ratajski – performer, tancerz, choreograf. Pasjonat tradycyjnych form sztuk walki i kontakt improwizacji, dyplomowany instruktor tańca współczesnego. Stypendysta Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. Założyciel Grupy i Fundacji KIJO. Na co dzień związany z Łodzią. Współzałożyciel Stowarzyszenia Movin’ Łódź. Fundator portalu internetowego: www.contactimprovisation.eu. Organizator FRU Festival - P.F.K.I. w Łodzi.

Wstęp wolny.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.