Jam kontakt improwizacji. Prowadzenie: Sebastian Flegiel

ms2, ul. Ogrodowa 19
9 października 2013, środa, g. 18.00

Październikowy jam to ostatnia szansa, aby włączyć się w taneczną improwizację w otoczeniu projekcji i przestrzeni ekspozycyjnej wystawy „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy. O improwizacji tańca”. Jam to dynamiczna i otwarta forma praktykowania kontakt improwizacji. Nazwę swoją wzięła oczywiście od muzyków, którzy w ramach jam sessions spotykają się, by improwizować w ramach uzgodnionej struktury i czasu. Kontakt improwizacja to technika taneczna z określonymi zasadami, jednak ruchowa interpretacja jej „kodeksu” pozostaje otwarta – dlatego każde spotkanie to okazja do głębszego zrozumienia jej podstaw, poszerzania granic i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu można uczestniczyć w roli obserwatora lub wziąć w nim aktywny udział.

Sebastian Flegiel – tancerz, nauczyciel kontakt improwizacji, doświadczony w rozmaitych technikach tanecznych i ruchowych. Organizuje, a także prowadzi warsztaty i zajęcia z kontakt improwizacji. Uczestniczył w wielu przedsięwzięciach artystycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji, Niemczech oraz w przedstawieniach teatralnych w Polsce, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Słowacji. Jest uczestnikiem ECITE (Europejska Wymiana Nauczycieli Kontakt Improwizacji).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.