Finisaż wystawy Niewczesne historie

ms2, ul. Ogrodowa 19
1 - 2 grudnia 2012, sobota - niedziela

Niewczesne historie to próba rozpoznania obecnej i nadchodzącej sytuacji Europy przy pomocy sztuki. Kiedy idee i rozwiązania, na których opierał się model europejski, tracą ważność i wymagają nowych pomysłów, sztuka może proponować własne rozpoznania współczesności i przypuszczenia na temat przyszłości.

W ostatni weekend prezentowania ekspozycji, ms2 będzie można zwiedzić za darmo. Dodatkowo w niedzielę o g. 16.00 z widzami spotka się kuratorka Joanna Sokołowska, która opowie o idei wystawy.

Od 3 grudnia 2012, na kolejne dwa tygodnie, ms2 zostanie zamkniete dla zwiedzających. W tym czasie przygotowywana będzie ekspozycja Korespondencje. Sztuka nowoczesna i uniwersalizm. Wystawę, zajmującą aż trzy piętra ms2, otworzymy 14 grudnia 2012 o g. 18.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.