Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ms1

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36

Czas

10 maja 2019, piątek, godz. 11.00 - 19.00

Muzeum Sztuki w Łodzi bierze udział w V edycji ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W ramach akcji zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kompleksu ms1 w piątek, 10 maja. To świetna okazja żeby zobaczyć nowy hol i wejście główne od strony ulicy Gdańskiej, wyremontowany dziedziniec a także aktualne wystawy: Zjednoczoną Pangeę oraz Salę Neoplastyczną. Kompozycję otwartą, którą od 26 kwietnia prezentujemy w nowej odsłonie. Od 11 do 14 nasi goście będą mieli również możliwość zobaczyć Magazyn Studyjny. Zwiedzanie Magazynu tylko z edukatorką o pełnych godzinach 11.00, 12.00 i 13.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Kontakt z Działem Edukacji: 605 060 063.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja skierowana do beneficjentów projektów realizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej, a jej celem jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich w Polsce. To okazja do zaprezentowania własnego projektu w ramach ogólnopolskiej promocji tego przedsięwzięcia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.