DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W MS1

INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36

Czas

12 maja 2018, sobota, godz. 11.00 - 22.00

Muzeum Sztuki w Łodzi bierze udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się na terenie całej Polski w dniach od 11 do 13 maja 2018 r.

W sobotę 12 maja Muzeum Sztuki zaprasza na oficjalne otwarcie Magazynu Studyjnego przy ulicy Więckowskiego 36. O godzinie 11.11 oraz 13.13 odbędą się warsztaty dla dzieci (obowiązkowe zapisy, więcej tutaj), a o godz. 21.00 na dziedzińcu Muzeum Sztuki wystąpi grupa BNNT (więcej informacji tutaj).

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja skierowana do beneficjentów projektów realizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej, a jej celem jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich w Polsce. To okazja do zaprezentowania własnego projektu w ramach ogólnopolskiej promocji tego przedsięwzięcia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.