Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ms

ms¹, ms² i Muzeum Pałac Herbsta
18, 19 maja 2017, czwartek, piątek, godz. 11:00-19:00

Muzeum Sztuki w Łodzi bierze udział w IV edycji akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która będzie miała miejsce na terenie całej Polski. Z tej okazji, 18 i 19 maja w godzinach 11:00–19:00, ms¹ oraz ms² oferują wejście na wszystkie wystawy w cenie 1 zł. W Muzeum Pałac Herbsta zwiedzający będą mogli zakupić w tej cenie bilet na wystawę „Od Matejki do Wojtkiewicza. U zarania nowoczesności”. 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to akcja skierowana do beneficjentów projektów realizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej, a jej celem jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich w Polsce. To okazja do zaprezentowania własnego projektu w ramach ogólnopolskiej promocji tego przedsięwzięcia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.