INFO

Miejsce

ms1, Więckowskiego 36, dziedziniec

Czas

12.05.2018, sobota, godz. 21:00

12 maja w Muzeum Sztuki wystąpi BNNT.

BNNT to nie jest zwykły zespół. To eksperyment, gwarancja ekstremalnych doznań wzrokowo-słuchowych, bezkompromisowy duet bez koszulek, ale za to w kominiarkach.

To Konrad Smoleński i Daniel Szwed. Projekt audioperformatywny. Instalacja wizualno-dźwiękowa. Sytuacja głośna, sprawa hipnotyzująca.

Reprezentanci niezależnej wytwórni Instant Classic, dla której nagrali niedawno świetnie przyjęty album "Multiverse".

Przyjdźcie w sobotę wieczorem do Muzeum Sztuki, przekonajcie się, jak gęsto mogą brzmieć dwa instrumenty. Szczególnie kiedy jeden z nich jest perkusją, a drugi własnej konstrukcji barytonowym pociskiem strunowym.

Widzieliście wcześniej gitaro-pocisk? Słyszeliście wcześniej gitaro-pocisk?

Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Na dziedzińcu ms1 zespół BNNT wystąpi z okazji oddania do użytku nowego Magazynu Studyjnego.

 

Projekt jest dofinansowany w ramach Działania 8.1 VIII Osi Priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Projekt otrzymał również dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

 

Wydarzenie jest organizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.