60+ Kultura

28 września 2012, piątek, g. 14.00 - Spotkanie z Jarosławem Lubiakiem w ramach akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „60+Kultura”
29-30 września 2012, sobota-niedziela - wstęp do ms2 bezpłatny dla osób powyżej 60 roku życia

Wystarczy przekroczyć próg Muzeum Sztuki w Łodzi, by odkryć świat sztuki nowoczesnej. W ten weekend w niecodzienną podróż powinni wyruszyć przede wszystkim seniorzy. Wszyscy ci, którzy skończyli 60. lat, w sobotę i niedzielę zwiedzą przestrzenie ekspozycyjne Muzeum za darmo. Dodatkowo mogą wziąć udział w piątkowym spotkaniu z Jarosławem Lubiakiem, kuratorem najnowszej wystawy prezentowanej w ms2 - „Niewczesne historie”.
Seniorzy są bohaterami akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - „60+Kultura”, w którą włączyło się Muzeum Sztuki w Łodzi. Celem projektu jest aktywizowanie osób starszych. Zapraszamy! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.