10 lat w Unii Europejskiej - VI Piknik Funduszy Europejskich w Łodzi

ms2, ul. Ogrodowa 19
1 maja 2014, czwartek, g. 11.00 - 19.00

Na dzień 1 maja przypada 10. rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z licznymi partnerami przeprowadzi szereg działań, które mają zachęcić do świętowania i zauważenia zmian jakie nastąpiły w Polsce dzięki wykorzystaniu funduszy europejskich.

Do ogólnopolskiej akcji dołączyło Muzeum Sztuki w Łodzi. Z okazji rocznicy będzie można zwiedzać ekspozycję „Atlas Nowoczesności. Kolekcja XX i XXI wieku”. Wstęp do ms2 jest cały dzień bezpłatny. W sali edukacyjnej prowadzone będą warsztaty na których dzieci będą malować i fotografować.

Warsztaty artystyczne zorganizowane będą przez Akademię Sztuk Pięknych oraz Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną. Wydarzenia są w programie VI Pikniku Funduszy Europejskich inaugurującego Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Województwie Łódzkim.

http://www.10latwue.pl/

Wstęp wolny. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.