Z Jamy na ulice. "Zdarzenia" po wystawie Cezarego Bodzianowskiego

ms¹, ul.Więckowskiego 36
16 czerwca 2013, niedziela, g. 17.17

Cezary Bodzianowski dał się poznać przede wszystkim jako autor drobnych, niekiedy ledwo zauważalnych interwencji, na krótką chwilę zaburzających naturalny bieg codziennego życia i wprowadzających weń element absurdalnej, anarchizującej poezji. Uczestnicy akcji „Z jamy na ulicę” porozmawiają o twórczości artysty na wystawie, po to by samemu spróbować interwencji w przestrzeni miasta. Ich dyskretnie ingerencje być może zmienią na moment bieg miejskiego życia?

W oprowadzaniu i akcji w przestrzeni miejskiej można wziąć udział bez wcześniejszego zapisywania się.  Potrwa ok. 1,5 godziny. Przewodniczką po wystawie będzie Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk z Dziełu Edukacji. Wstęp kosztuje 9 zł, więcej informacji pod numerem telefonu: 605 060 063.
 
Wystawa Cezarego Bodzianowskiego otwarta jest do 4 sierpnia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.