Warsztaty z turlania dla dzieci i rodziców

Warsztaty edukacyjne dla dzieci od lat 7:
ms2, ul. Ogrodowa 19
19 października 2013, sobota, g. 11.11 

Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z rodzicami: 
ms2, ul. Ogrodowa 19
19 października 2012, sobota, g. 13.13

Warsztat będzie specjalnie przygotowany tak, by dzieci i ich opiekunowie mogli wspólnie poznać podstawowe zasady kontakt improwizacji. W bezpiecznych warunkach będą mogli poeksperymentować z grawitacją, ciężarem oraz podstawowymi właściwościami ruchu. Skupiając się na punkcie kontaktu oraz byciu „tu i teraz”, mali goście wspólnie odkryją zaskakujące rozwiązania i doświadczać będą przyjemności improwizowania.

Warsztaty poprowadzą: Anna i Krzysztof Skolimowscy

Anna Skolimowska jest tancerką Pracowni Fizycznej w Łodzi i dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego. Krzysztof Skolimowski to absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego,  dyplomowany instruktor tańca współczesnego, wykładowca. Współpracuje z Fundacją „Kino tańca”, Pracownią Fizyczną, Teatrem Alter, Teatrem V6, Grupą Koncentrat i zespołem FNF. Wspólnie tancerze prowadzą zespół dziecięco-młodzieżowy Move&Dance  w Tomaszowie Mazowieckim i pracują z dziećmi od lat. Współpracują  też z Teatrem Nowym i Teatrem Pinokio w Łodzi.

Warsztat odbywa się w ramach wystawy Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy. O improwizacji tańca

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w g. 8.00 – 16.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.