Warsztaty z turlania

ms2, ul. Ogrodowa 19

22 czerwca 2013, 11:11 dzieci 7 do 9 lat
22 czerwca 2013, 13:13 dzieci
od 4 do 6 lat

„Na tych warsztatach nie będziemy trzymać pionu. Sprawdzimy jak pracują nasze zmysły w ruchu. Poprzez otwarte zadania wokalno-ruchowe będziemy koordynować obie półkule. I co najważniejsze, będziemy się świetnie bawić” – piszą prowadzący warsztaty Anna i Krzysztof Skolimowscy.

Anna Skolimowska jest tancerką Pracowni Fizycznej w Łodzi i dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego. Krzysztof Skolimowski to  absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego,  dyplomowany instruktor tańca współczesnego, wykładowca. Współpracuje z Fundacją „Kino tańca”, Pracownią Fizyczną, Teatrem Alter, Teatrem V6, Grupą Koncentrat i zespołem FNF. Wspólnie tancerze prowadzą zespół dziecięco-młodzieżowy Move&Dance  w Tomaszowie Mazowieckim i pracują z dziećmi od lat. Współpracują  też z Teatrem Nowym i Teatrem Pinokio w Łodzi.

Zapisy na warsztaty pod numerem 605 060 063, w g. 8.00-16.00..

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.