WARSZTATY Z RYTMIKI

Warsztaty edukacyjne dla dzieci od lat 7

Cykl Pół kwadrata małolata

ms1, Więckowskiego 36
19 listopada 2016, sobota, godzina 11:11

Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z opiekunami
Cykl Familia do kwadratu

ms1, Więckowskiego 36
19 listopada 2016, sobota, godzina 13:13

Prowadzi: Marta Kula

Czy słuchamy tylko uszami? Ponad sto lat temu ​pomysłodawca ​rytmiki, Émil Jaques-Dalcroze, z tej prostej obserwacji uczynił podstawę swojej metody, za pomocą której z właściwym sobie poczuciem humoru i lekkością wprowadzał swoich uczniów i uczennice ​w świat muzyki. Dzieci za pomocą gier i zabaw muzycznych doświadczą czasu trwania dźwięku, przeróżnych kombinacji melodycznych, rytmicznych i wielu innych wprawiających ciało w ruch. Czy ciało posłucha ucha? Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie dźwięków.

Zasady uczestnictwa:

  • wybierz zajęcia z naszej oferty i zarezerwuj uczestnictwo telefonicznie, pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt) 
  • przyjdź w dniu zajęć do muzeum
  • kup bilet za działanie edukacyjne 8 zł od osoby + bilet na wystawę. Zakup biletów dotyczy wszystkich uczestników
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.