WARSZTAT: GAGA dla dzieci. Prowadzenie: Natalia Iwaniec

ms2, ul. Ogrodowa 19
17 sierpnia 2013, sobota, g. 11.11 i 13.13 

GAGA to metoda pracy z ciałem stworzona przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie, przygotowującego treningi dla tancerzy zespołu Batsheva.

GAGA pozwala ciału uzyskać większą giętkość i elastyczność. Podnosi świadomość fizycznych słabości, pokazując jednocześnie, jak można wyjść poza swoje ograniczenia. Podczas zajęć będziemy korzystać z naszej wyobraźni i zmysłów. Skupimy się na świadomej pracy ciała poprzez instynktowne poruszanie całą jego strukturą” – zapowiada Natalia Iwaniec. Zapisy na warsztaty pod numerem 605 060 063, w g. 8.00 - 16.00.

Natalia Iwaniec – certyfikowana nauczycielka GAGA. Absolwentka wiedzy o teatrze na UJ w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność taniec). Uczestniczka warsztatów z zakresu tańca współczesnego, kontakt improwizacji i wielu różnych form ruchu, w Polsce i za granicą (Indie, Austria, Izrael). Brała udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder w Tel Avivie, gdzie uczyła się techniki release i repertuaru Yasmeen Godder. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie uczy GAGA i bierze udział w projektach tanecznych jako niezależna tancerka (Resolution 2013 The Place, Golden Bohemian Dance Theater).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.