POSZUKIWANIA. OTWARTA PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA dla dorosłych. AKCJA ARTYSTYCZNA!

Cykl: Poszukiwania. Otwarta pracownia rysunku i malarstwa 

ms², Ogrodowa 19, sala warsztatowa
18 listopada  2016, piątek, 17:17–20:00

Autorka akcji i prowadząca: Barbara Kaczorowska

AKCJA ARTYSTYCZNA „Notatki (na) twarzy”

Działanie artystyczno-edukacyjne towarzyszące wystawie NOTATKI Z PODZIEMIA. SZTUKA I MUZYKA ALTERNATYWNA W EUROPIE WSCHODNIEJ 1968-1994. Kuratorzy: David Crowley i Daniel Muzyczuk

Celem spotkań nie będzie nauka rysowania i malowania w tradycyjnym ujęciu. Będziemy jednak rysować i malować, aby w ten sposób przybliżyć się do rozumienia sztuki współczesnej. Działania plastyczne będą platformą komunikacji, która pomoże tłumaczyć nam ważne problemy podejmowane przez artystów. Efekty będą raczej zapisem rozważań, a nie samoistnym dziełem. Wystawa NOTATKI Z PODZIEMIA. SZTUKA I MUZYKA ALTERNATYWNA W EUROPIE WSCHODNIEJ 1968-1994. prowokuje by zadać sobie pytania o wizerunek, identyfikację, rozpoznawanie i interpretowanie czyjejś wizualności. Odpowiedź może zaskoczyć formatem. 

Zaproszeni są: młodzież gimnazjalna, licealna, dorośli...

Zasady uczestnictwa:

  • wybierz zajęcia z naszej oferty i zarezerwuj uczestnictwo telefonicznie, pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt) 
  • przyjdź w dniu zajęć do muzeum
  • kup bilet za działanie edukacyjne 8 zł od osoby
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.