POSZUKIWANIA. OTWARTA PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA

INFO

Miejsce

ms2, Ogrodowa 19, sala warsztatowa

Czas

13.10.2017

13.10.17, piątek, 17:17 – 20.00

Prowadzi: Barbara Kaczorowska

Zaproszeni są: młodzież gimnazjalna, licealna, dorośli...

Nie są wymagane tzw. zdolności plastyczne, nie trzeba też aspirować do bycia artystą (teraz lub w przyszłości). Za to trzeba: być otwartym na eksperymenty (zwłaszcza artystyczne), być gotowym na działania plastyczne i nie oczekiwać wystudiowanych efektów (pięknych obrazów i realistycznych rysunków).

Celem spotkań nie będzie nauka rysowania i malowania w tradycyjnym ujęciu. Będziemy jednak rysować i malować aby w ten sposób przybliżyć się do rozumienia sztuki współczesnej. Działania plastyczne będą językiem, platformą komunikacji która pomoże tłumaczyć nam ważne problemy podejmowane przez artystów. Powstałe wytwory będą raczej zapisem rozważań, a nie samoistnym dziełem.

Materiały: Każdorazowo należy przynieść: dwa brystole białe 100x70 cm, narzędzia do rysowania (2 miękkie ołówki, temperówkę, gumkę). Niektóre zajęcia będą wymagały większej ilości lub innego rodzaju materiałów (np. malarskich) - uczestnicy zostaną o tym powiadomieni na poprzedzających zajęciach (lub telefonicznie).

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt). Koszt: 8 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.