ms2, ul. Ogrodowa 19
4 czerwca 2016, sobota, godz. 11.11

Warsztaty edukacyjne dla dzieci od lat 7

Cykl „Pół kwadrata małolata”

Prowadzi: Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

ms2, ul. Ogrodowa 19
4 czerwca 2016, sobota, godz. 13.13

Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z opiekunami

Cykl „Familia do kwadratu”

Prowadzi: Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

Dlaczego chłopiec z Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej jest tak smutny, ma zdarte kolano, rumieńce, szpilki w serduszku? Dlaczego Alina Szapocznikow ukrywa oczy w „Portrecie czterokrotnym” – aż czterokrotnie? Autoportret wcale nie odpowiada na pytanie, jak wygląda jego autor – autoportret to wizja tego, jak autor chciałby wyglądać. Z barw, kształtów, materii dzieła można wyczytać charakter twórcy, która w tym wypadku jest jednocześnie osobą przedstawianą.

Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk zaprosi małych gości do stworzenia wielkich autoportretów – obustronnych, w skali 1:1! Ale bez użycia farb. Do roboty, dzięki technice kolażu, zostaną zaprzęgnięte igła z nitką!

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00–16:00 (pn.–pt.).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.