Oprócz błękitnego nieba

Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w w cyklu Familia do kwadratu. Warsztat towarzyszy projektowi "WIKIzeum". Prowadzi Barbara Kaczorowska.

Piosenka zapewnia, że „oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba”. Czy to rzeczywiście prawda? A jeżeli pomyślimy o błękitnym niebie w Afryce i o suszy lub o spustoszonej wojną ziemi poniżej owego nieba?
Czy błękitne niebo zapewni nam wszystko czego potrzebujemy do życia? A co nam jest naprawdę potrzebne? Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego zadamy sobie te i inne ważne pytania, spróbujemy poszukać na nie odpowiedzi. Może się okazać, że życie bez Hot Wheelsów, Gormittów i kucyków Pony jest możliwe!
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.