Moda na kolekcję

Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w cyklu Familia do kwadratu. Prowadzi Marta Wlazeł.
Skąd wziął się wystrój mieszkania? Deseń tapet? Kształty mebli? Obrazek na tiszercie? Wzór na tkaninie? Gdzie leży granica między sztuką czystą a sztuką użytkową? A może nie ma jej wcale? Marta Wlazeł naprowadzi na odpowiedzi na te pytania, pokazując projekty Władysława Strzemińskiego i Katarzyny Kobro, które współtworzyły sztukę designu XX wieku. Zaproszą na wędrówkę po galerii, by odszukać dzieła, które mogłyby stać się podstawą nadruku na tkaninie czy projektu architektonicznego. A na koniec – uruchomią manufakturę koszulek. Każdy będzie mógł zaprojektować własny tiszert i dopełnić totalnej stylizacji własnej osoby farbami do ciała.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Koszt warsztatu - 10 zł.
Przy zapisywaniu prosimy o podanie wzrostu uczestników warsztatu.
Uwaga! Prosimy małych projektantów o przybycie w niezobowiązujących kreacjach: farby i mazaki do tkanin nie spierają się!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.