Mały Książę w wielkim muzeum

ms2, Ogrodowa 19
16.04.2016, sobota, godzina 13:13

Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z opiekunami

Cykl: Familia do kwadratu

Prowadzi: Marta Wlazeł

W Muzeum Sztuki spotykamy się z obrazami, rzeźbami, instalacjami czy fotografiami. Oglądamy je, podziwiamy, rozmawiamy o nich, czasem też bardzo chcemy ich dotknąć. Staramy się dotrzeć do tego, co najważniejsze. Ale to, co najważniejsze, jest zwykle głęboko ukryte. Przewodnikiem podczas sobotniego warsztatu będzie Mały Książę, bohater książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Z jej pomocą odbędziemy podróż po przestrzeniach muzeum i będziemy starali się odkryć drugie, trzecie, a może i czwarte dno wybranych dzieł. Na początek spróbujemy obejrzeć 43 razy zachód słońca.

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).


ms2, Ogrodowa 19
16.04.2016, sobota, godzina 11:11

Warsztaty edukacyjne dla dzieci od lat 7

Cykl: Pół kwadrata małolata

Prowadzi: Marta Wlazeł

W Muzeum Sztuki spotykamy się z obrazami, rzeźbami, instalacjami czy fotografiami. Oglądamy je, podziwiamy, rozmawiamy o nich, czasem też bardzo chcemy ich dotknąć. Staramy się dotrzeć do tego, co najważniejsze. Ale to, co najważniejsze zwykle jest głęboko ukryte. Przewodnikiem podczas sobotniego warsztatu będzie Mały Książę, bohater książki Antoine’a Saint Exupery. Z pomocą książki odbędziemy podróż po przestrzeniach Muzeum i będziemy ze wszystkich sił starali się odkryć drugie, trzecie, może nawet i czwarte dno wybranych dzieł. Na początek spróbujemy obejrzeć 43 razy zachód słońca. 

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt).

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.