Maluchy w Muzeum: PROSTOKĄT. Warsztaty familijne dla dzieci 1+

ms¹, Więckowskiego 36, sala warsztatowa
18 maja 2016, środa, godz. 11:11

Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W MUZEUM. 

"Maluchy w muzeum" to cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę w środę o 11:11 spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może stać się wspólnym odkryciem Rodzica i Dziecka.

PROSTOKĄT stanie w centrum trzecich zajęć – odnajdziemy go w rzeźbach Katarzyny Kobro, instalacji Liama Gillica, klawiszach pianina i kształcie herbatnika. 

Zapewniamy przyjazną przestrzeń na II piętrze Muzeum, przewijak w łazience i miejsce parkingowe dla wózków.

Zajęcia odbywają się w Sali Neoplastycznej o godzinie 11:11 w majowe środy ( 4, 11, 18, 25 maja).

Na zajęcia obowiązują zapisy w Dziale Edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi – 605 060 063

Koszt – 1 dziecko + 1 dorosły: 26 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.