MALUCHY W MUZEUM: PROSTOKĄT. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+

27.09.17, środa, 11:11 – 12:12, sala warsztatowa
ms2, Ogrodowa 19

Prowadzi: Marta Wlazeł

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W MUZEUM.  
MWM to cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę w środę o 11:11 spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może stać się wspólnym odkryciem Rodzica i Dziecka. 
Zapewniamy przyjazną przestrzeń w sali warsztatowej, przewijak w łazience i miejsce parkingowe dla wózków. 

PROSTOKĄT
PROSTOKĄT stanie w centrum czwartych wrześniowych zajęć – odnajdziemy go w rzeźbach Katarzyny Kobro, kompozycjach Władysława Strzemińskiego, klawiszach pianina i… w kształcie kruchych herbatników

Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej o godzinie 11:11 w środy, ms2 , Ogrodowa 19. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt) 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.