Maluchy w Muzeum: KWADRAT. Warsztaty familijne dla dzieci 1+

ms1, ul. Więckowskiego 36, sala warsztatowa
15 czerwca 2016, środa, godz. 11:11–12:12

Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak – Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W MUZEUM.

To cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może bowiem stać się wspólnym odkryciem Rodzica i Dziecka.

Zapewniamy przyjazną przestrzeń na drugim piętrze Muzeum, przewijak w łazience i miejsce parkingowe dla wózków.

KWADRAT będzie bohaterem drugiego czerwcowego spotkania Maluchów w Muzeum. Spotkamy się na kwadratowych dywanach sali warsztatowej i wspólnie sprawdzimy, ile kwadratów znajduje się w otaczającym nas świecie.

Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej obok Sali Neoplastycznej o godzinie 11:11 w środy. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00–16:00 (pn.–pt.). Koszt: 1 dziecko + 1 dorosły – 26 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.