MALUCHY W MUZEUM - JASNE

INFO

Miejsce

ms2, Ogrodowa 19, sala warsztatowa

Czas

04.10.2017

Warsztaty familijne dla dzieci 1+
Cykl: Maluchy w Muzeum

Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W MUZEUM. 

MWM to cykl zajęć przygotowany specjalnie dla rodziców na urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, którzy mają ochotę w środę o 11:11 spędzić ze swoimi małymi pociechami godzinę w Muzeum Sztuki w Łodzi. Sztuka nowoczesna może stać się wspólnym odkryciem Rodzica i Dziecka.

Zapewniamy przyjazną przestrzeń w sali warsztatowej, przewijak w łazience i miejsce parkingowe dla wózków.

Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej o godzinie 11:11 w środy, ms2 , Ogrodowa 19. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt)

4.10.17, środa, 11:11 – 12:12

JASNE

Prowadzi: Marta Wlazeł

Wszystko co widzimy jest jakieś. Także dzieła sztuki i także goście Muzeum. Łatwo jest patrzeć na świat i opisywać go opozycyjnymi pojęciami. Na cykl Maluchy w Muzeum zapraszamy naszych małych gości pod opieką dużych mam, tatusiów, cioć lub dziadków.

Jasne jest słońce i kawa z mlekiem, jasna jest nieopalona skóra i blond czupryna po pobycie nad morzem. A czy obrazy w Muzeum tez mogą być jasne? No jasne!

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt)

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.