Książka do zobaczenia. Premiera

ms², ul. Ogrodowa 19

19 grudnia 2015, sobota, g. 11:11
Warsztaty dla dzieci od lat 7

19 grudnia 2015, sobota, g. 13:13
Warsztaty dla dzieci od lat 4 z rodzicami

Prowadzą autorzy książki: Barbara Kaczorowska, Leszek Karczewski, Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk, Maja Pawlikowska, Małgorzata Wiktorko, Marta Wlazeł, Agnieszka Wojciechowska-Sej

Premiera, bo po raz pierwszy do zobaczenia i przetestowania KSIĄŻKA DO ZOBACZENIA. Podczas warsztatów autorzy tej publikacji zaproszą do wspólnego patrzenia, czytania, bawienia się i rozwiązywania zadań. Jak sami mówią: „To jest książka z podpowiedziami, jak patrzeć, żeby dostrzec więcej. Mogą jej używać wszyscy, którzy chcą więcej zobaczyć. W szczególności nie trzeba być ani dorosłym, ani uzdolnio­nym plastycznie, żeby jej używać. Ta książka nie wymaga niczego oprócz otwartej głowy. Otwartej na zaskakujące pomysły.”

Przetestujemy niektóre z nich. Do zobaczenia!

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt)


Publikacja jest wspólnym wydawnictwem Muzeum Sztuki w Łodzi i Łódzkiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Mapa

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.