Edukacja w muzeum sztuki współczesnej - szkolenie w Łodzi

ms2, ul. Ogrodowa 19
9-11 czerwca 2014 (poniedziałek-środa)

Celem szkolenia jest podzielenie się wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w pracy edukacyjnej ze sztuką współczesną. Warsztaty, dyskusje i wykłady poddadzą twórczej refleksji aktywizujący odbiorców paradygmat nowej muzeologii. Ich nieodłącznym elementem stanie się problematyzacja etyki działań partycypacyjnych w obrębie edukacji muzealnej. Interesuje nas także wymiana dobrych praktyk podczas cowieczornych prezentacji inspirujących metod pracy z publicznością.

Ze względu na warsztatową formę szkolenia, zapraszamy osoby pracujące lub współpracujące z muzeami lub galeriami, które przyślą formularz podpisany przez dyrektora zatrudniającej je instytucji lub osobę do tego upoważnioną.

Szkolenie jest bezpłatne (nie pokrywamy kosztów noclegów i dojazdu).
Uczestnictwo potwierdza zaświadczenie NIMOZ.

Za zgłoszenie uczestnictwa uważamy nadesłanie do 30 maja mailem lub faksem formularza zgłoszeniowego.
e- mail: jgrzonkowska@nimoz.pl 
Fax (22) 25 69 650

Liczba miejsc na szkoleniu: 20

Decyduje kolejność zgłoszeń. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej instytucji. W przypadku wyczerpania limitu miejsc na szkoleniu zastrzegamy sobie prawo zamknięcia naboru przed 30 maja.

Do zakwalifikowanych uczestników wyślemy po zamknięciu listy wiadomość ze szczegółami szkolenia. W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o wysłanie na wskazany wyżej adres poczty elektronicznej takiej informacji. Pozwoli nam to na wpisanie na szkolenie osób z listy rezerwowej. W załączniku znajdą Państwo ramowy plan szkolenia oraz informacje o prelegentach.

Dodatkowych informacji udzielają:
Joanna Grzonkowska
jgrzonkowska@nimoz.pl 
tel. (022) 256 96 23;
Leszek Karczewski 
l.karczewski@msl.org.pl

„Edukacja w muzeum sztuki współczesnej”, organizowanym przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów oraz Muzeum Sztuki w Łodzi.

Następnym z cyklu szkoleń na temat edukacji będzie „Edukacja w muzeum-rezydencji” organizowane przez NIMOZ oraz Muzeum - Zamek w Łańcucie, a planowane na koniec września tego roku.

PROGRAM SZKOLENIA DO POBRANIA - TUTAJ

zgloszenie_uczestnictwa.docx
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.