BYŁA SOBIE SZTUKA. Warsztaty dla dzieci

Warsztaty edukacyjne dla dzieci od lat 7
Cykl Pół kwadrata małolata

ms², ul. Ogrodowa 19
7 stycznia 2017, sobota, godzina 11:11

Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z opiekunami
Cykl Familia do kwadratu

ms², ul. Ogrodowa 19
7 stycznia 2017, sobota, godzina 13:13

PREMIERA

Prowadzi: Maja Pawlikowska

Znudziło Cię patrzenie na obrazy w złotych ramach, opowieści o bohaterskich czynach? I jeszcze te okropne daty… A może uważasz, że każde dziecko potrafi namalować zbiór kolorowych plam? Sztuka dawna: esy-floresy, sztuka nowa: pion i poziom, a w głowie mamy artystyczny chaos. Za pomocą starych i nowych technik zauważysz, że w tym wariactwie jest metoda. Gipsowe odlewy wcale nie muszą być nudne, a wiszące sznurki również mają głębszy sens. Warsztat w całości odbywa się na ekspozycji, w kontakcie z żywymi dziełami sztuki.

Zasady uczestnictwa:

  • wybierz zajęcia z naszej oferty i zarezerwuj uczestnictwo telefonicznie, pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt) 
  • przyjdź w dniu zajęć do muzeum
  • kup bilet za działanie edukacyjne 8 zł od osoby + bilet na wystawę. Zakup biletów dotyczy wszystkich uczestników
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.