AKCJA MALARSKA. EKSPERYMENTY FORM ORGANICZNYCH

Otwarta pracownia rysunku i malarstwa dla dorosłych

Zaproszeni są: młodzież gimnazjalna, licealna, dorośli...

Nie są wymagane tzw. zdolności plastyczne, nie trzeba też aspirować do bycia artystą (teraz lub w przyszłości). Za to trzeba: być otwartym na eksperymenty (zwłaszcza artystyczne), być gotowym na działania plastyczne i nie oczekiwać wystudiowanych efektów (pięknych obrazów i realistycznych rysunków).

ms², ul. Ogrodowa 19, sala warsztatowa
7 kwietnia, piątek, godz. 17:17–20:00

Autorka akcji: Barbara Kaczorowska 

Inspiracją dla akcji artystycznej EKSPERYMENTY FORM ORGANICZNYCH będzie wystawa SUPERORGANIZM. AWANGARDA I DOŚWIADCZENIE PRZYRODY. Podejmowana na niej problematyka stanie się strategią do wykonania kolektywnych prac malarskich. Czy możliwe jest znalezienie wizualnego ekwiwalentu relacji sztuki i przyrody? Spróbują na to odpowiedzieć podjęte eksperymenty malarskie.

Akcja odbywa się w ramach XVII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w Łodzi. 

Zasady uczestnictwa:

  • zarezerwuj uczestnictwo telefonicznie, pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00 (pn-pt) 
  • przyjdź w dniu zajęć do muzeum
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.